Стало відомо про загибель захисника із Запілля
З глибоким болем та сумом повідомляємо про те, що підтвердилась загибель жителя с.Запілля Пшави Андрія Андрійовича, 1974 р.н., який вважався зниклим безвісти з 2 квітня 2024 року, — повідомляють у Любомльській міській раді.
Воїн загинув під час виконання бойового завдання в районі н. п. Семенівка, Покровського району, Донецької області 02.04.2024. Сьогодні, 16 вересня, траурний кортеж «На щиті» з тілом Героя рухатиметься через м. Любомль до с. Сокіл орієнтовно о 10.00 год.
«Просимо жителів міста гідно зустріти нашого захисника, створивши « живий коридор» та віддати йому останню шану. Схиляємо голови у скорботі перед світлою пам’яттю воїна та висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким. Вічна пам’ять нашому захиснику», — йдеться у повідомленні.
