Титул чемпіона зберегли

Уболівальники з досвідом, певно, пам’ятають, що вже кілька років поспіль звання районного чемпіона з волейболу впевнено утримує команда хворостова. тож одним із інтригуючих моментів фінальної частини турніру, який проходив минулої неділі у спортивному залі професійного ліцею було те, чи зуміє хворостів зберегти свій титул і цьогоріч.  забігаючи наперед, зазначимо: була боротьба, була інтрига, втім, сенсації не сталося.

Першими на майданчик вийшли команди Хворостова і Гущі. Для чинних чемпіонів району ця зустріч пройшла без особливих проблем: вони впевнено виграли у гущанців дві партії поспіль — 25:17 і 25:12.

Основна увага уболівальників була зосереджена на двобої Хворостів — Любомль. Матч доволі активно розпочали любомльчани, які лідирували з незначним відривом. Втім, ближче до середини хворостівці перехопили ініціативу і виграли першу партію 25:21. Зовсім іншою за змістом стала друга партія: Хворостів продовжував лідирувати, під завісу матчу любомльчани почали скорочувати відрив, втім, відігратися так і не змогли — знову 25:21 на користь хворостівських спортсменів. Завершувався ігровий день зустріччю Любомля і Гущі, де обидві партії виграли любомльчани (25:22 і 25:17). Отож, третє місце здобула команда Гущі, друге — Любомль, а звання чемпіонів району вже вкотре зберегла за собою команда Хворостова. По завершенню змагань  начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Руслан Гіль привітав учасників турніру та вручив їм грамоти, кубки, медалі. Також він повідомив, що наступної неділі, 8 грудня, відбудеться чемпіонат району з шашок і шахів. «Усі, хто бажає випробувати свої сили у цих видах спорту, можуть звертатися у відділ культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, — зазначив Руслан Гіль. — Довідкова інформація за телефоном 067-8460202». Окрім того, до кінця цього року в районі ще заплановано провести змагання з настільного тенісу та розпочати чемпіонат району з футзалу. Отож, спортивне життя, як бачимо, на теренах краю не завмирає ані влітку, ані взимку.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *