Святкові заходи відбулися в усіх ОТГ Любомльщини

Вітали 6 грудня з Днем Збройних сил України не тільки військовослужбовців, а тих, хто протягом останніх років активного допомагає в становленні українського війська – волонтерів. Міжнародний день волонтера відзначають 5 грудня. Також не були обділені увагою й представники місцевого самоврядування, чиє свято відзначають в Україні 7 грудня.

В Любомлі вітали причетних до свята міський голова Роман Ющук,  перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Герасимчук, голова райради Микола Сушик, депутат Волинської обласної ради Володимир Дибель, керівник Любомльської служби зайнятості Юрій Ліпич, волонтер Андрій Демянчук.
Після урочистої частини на сцені виступили учасники художньої самодіяльності, учні шкіл Любомля та громади, працівники будинку культури.

В Рівненському будинку культури зі словами вітань до колег звернувся сільський голова Володимир Крижук, який подякував присутнім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення його актуальних проблем, сумлінну роботу і побажав всім миру, міцного здоров’я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України. Щирі привітання звучали від виконуючих обов’язки старост та окремих депутатів.
Для всіх присутніх прозвучали пісні у виконанні працівників культури та аматорів сцени.

У Головненській ОТГ серед інших вітали ще й ветеранів органів місцевого самоврядування, щирими словами  до присутніх звернувся селищний голова Микола Демедюк та вручив подяки тим, які багато своїх сил та енергії віддали та віддають на покращення розвитку територій об’єднаної територіальної громади.
Від імені директорів навчальних закладів ОТГ з вітальним словом виступила директор Головненського ліцею Задерей Валентина Антонівна.
Артисти теж постаралися на славу. Радували глядачів своїм співом Ярослав Дудар, Галина Самойліч, Світлана Пилипчук, Юстина Кубіцка, Тетяна Згоранець, Людмила Причепа, Наталія Сиротюк, Василь Трохимчук, Василь Солодуха, Оксана Козак, Віктор Дитина, Лідія Конашук, жіночий колектив с.Крушинець, колективи “Соколи Полісся” (смт.Головне).
Підняли настрій та отримали масу аплодисментів танцюристи “Хуторянки”, виконуючи танець “Циганський табір”.

У Вишневі урочистості поєднали із роботою. 6 грудня відбулось засідання позачергової сесії Вишнівської сільради. Розпочалася вона із вітального слова сільського голови Віктора Сущика, котрий привітав військовослужбовців та усіх присутніх з Днем Збройних сил України, а депутатський корпус із професійним святом – Днем місцевого самоврядування.
Урочисту частину по закінченні пленарного засідання підхопили працівники культури Вишнівської громади, які принесли в дарунок гарний настрій та запальні пісні про Україну та її героїв.

One Comment

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *