На Любомльщині перекрили міжнародну автотрасу

У Коцюрах далекобійники перекрили трасу в напрямку Ягодина. Водіям увірвався терпець. Вони чекають перетину кордону вже чотири доби.

Черга вантажівок у понеділок простягнулася від кордону аж до поліцейського поста у Любомлі. Водії стоять у черзі без жодних зручностей, немає де навіть купити питної води.

«Представники митниці говорять, що можуть пропускають по 600 вантажівок за добу. Ми по електронних реєстрах бачимо, що такої кількості машин вони не пропускають. В той же час нам повідомили, що польська сторона може приймати до 250 вантажівок. Вже більше двох годин ми вимагаємо зустрічі з представниками митниці, проте нас поки ігнорують», – коментують ситуацію далекобійники.

До мітингарів приїхали поспілкуватися голова Любомльської райдержадміністрації Олександр Устименко із заступником Олександром Герасимчуком.

Близько 16:30 до далекобійників приїхав т.в.о. начальника Ягодинської митниці Сергій Ткачук. він запевнив, що вини митників у цій ситуації немає, вони працюють у штатному режимі, а всі питання до польської сторони.

Натомість зі сторони протестувальників лунали звинувачення працівників держприкордонслужби, котрим такий стан справ тільки на руку, а також заклики до поліції навести порядок з чергою.

Не дочекавшись конкретних дій ні від одних, ні від других далекобійники самі взялися регулювати рух транспорту та перевіряти документацію на вантаж у колег-водіїв. Саму ж акцію вирішили перенести пізніше поближче до пункту пропуску.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *