Спортивний рік завершився змаганнями тенісистів

Змаганнями з настільного тенісу вже традиційно завершується спортивний рік на Любомльщині. В минулі роки турнір проводився за сприяння енергетиків краю, вони й виступали головними спонсорами. Цьогоріч першість району організовували й проводили під егідою відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

Участь у змаганнях зголосилися прийняти 19 тенісистів з різних населених пунктів Любомльського району: 10 чоловіків і 9 жінок. І тих, й інших шляхом жеребкування поділили на дві групи, з яких до півфіналу виходили по двоє кращих.

Першою завершила боротьбу прекрасна половина. У півфіналах Лариса Лаврик з Куснищ перемогла любомльчанку Дарію Старовойтову 2:0, а Аліна Сидняк з Любомля виграла в Анастасії Бородачової з Римачів 2:1.

У грі за призові місця Дарія Старовойтова перемогла Анастасію Бородачову 2:0 і здобула третє місце, а Лариса Лаврик з таким же рахунком виграла в Аліни Сидняк і вдруге поспіль стала чемпіонкою району.

Серед чоловіків любомльчанин Олексій Чунь з рахунком 3:0 переміг Андрій Трофимовича з Рівного, а його земляк Валерій Сулік з таким же рахунком поступився Ярославу Балабашу з Куснищ.

У боротьбі за «бронзу» Валерій Сулік переміг Андрія Трофимовича 3:0, а у вирішальному поєдинку чемпіонське звання здобув Олексій Чунь, який виграв у Ярослава Балабаша 3:1.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *