Здобутки на конкурсах

Цими днями відбувся щорічний екологічний конкурс — всеукраїнський еколого-натуралістичний похід «біощит-2019», участь у якому взяли й вихованців учнівського лісництва любомльського будинку школяра.

Мета заходу — залучення учнівської молоді до роботи з дослідження та впровадження в практику біологічних методів захисту лісу, саду та сільськогосподарських культур від шкідників. Його учасниками стали вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 15 областей. На підставі висновків журі конкурсуза кращі показники проведеної роботи в еколого-натуралістичному поході «Біощит» визнали переможцями та нагородили грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за зайняте друге місце вихованців учнівського лісництва Любомльського будинку школяра за роботу по операції «Реміза». Керівника учнівського лісництва Петра Антонюка нагородили подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України за проведення природоохороннопросвітницької діяльності. Школярі Любомльщини стали також активними учасниками II туру Всеукраїнської експедицiї учнiвської молодi «Моя Батьківщина – Україна». Активними учасниками обласного конкурсу стали учні з Любомльщини.

Діти з різних куточків Волині займалися пошуковою, краєзнавчо-дослiдницькою роботою з вивчення історії героїчної боротьби українського народу народу за самовизначення i творення власної держави, iдеалiв свободи, соборностi та державності від Козацької доби, перiоду Другої світової вiйни та за часiв Незалежної України. Щодо здобутків любомльчан, то призерами конкурсу визнали: з напряму «Духовна спадщина мого народу» — туристсько-краєзнавчий гурток ЗЗСО №2 за роботу «Ансамбль садиби Гутовських – свiдок нацiональновизвольного руху Шацького краю»; ученицю 11 класу цього ж закладу Анну Склянчук — за роботу «Чарівний світ митця: Наталія Блонська». З напряму «Географія рідного краю» було відзначено п’ятикласника Куснищанського ЗЗСО Артура Хоміча, за роботу «Відьмове яйце – гриб Веселка».