Повідомили, як працюватиме Любомльська лікарня в умовах карантину

Любомльське ТМО продовжує працювати цілодобово, в карантинному режимі (з обмеженням відвідувачів та в підсиленому режим дезінфекції).

Дирекція закладу у зв’язку з карантином просить з розумінням поставитись до ситуації та заради безпеки пацієнтів рекомендує утриматися від планових візитів до лікувальних закладів, які можна відкласти на потім (планового лікування в стаціонарі, профілактичних медичних оглядів, перевірки зору, виписування рецептів та довідок та інше). Про це повідомляють на сторінці Любомльського ТМО у фейсбуці.

Хворим, які мають температуру та є підозра на інфікування грипом чи ГРВІ, рекомендують залишитися вдома і телефонувати до свого сімейного лікаря, котрий буде консультувати стосовно подальших дій.

Заради безпеки пацієнтів у Любомльській лікарні тимчасово скасували планові оперативні втручання, надаватиметься лише невідкладна та ургентна допомога.

Лікарі рекомендують на час карантину менше бувати у місцях масового скупчення людей, часто провітрювати приміщення, часто мити руки та обробляти антисептичними засобами, мінімізовувати контакти з хворими на ГРВІ та грип, влаштовувати вологе прибирання приміщень.