Інформує поліція: трапилося цими днями

У період з 16 по 23 березня до Любомльського відділу поліції надійшло 153 звернення громадян. З них 121 розглянуто відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» та по 12 фактах відомості внесені до ЄДРР. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень — 2 крадіжки, по одному факту шахрайства, ДТП з потерпілими, факт нанесення тілесних ушкоджень, злочину проти довкілля та ін. Також, працівники відділу поліції зафіксували 2 факти порушення карантинних обмежень.

Так, 19 березня у селі Згорани, підприємець не дотримався правил карантину і не припинив роботу магазину з продажу товарів сільськогосподарського та будівельного призначення, чим порушив ст. 44-3 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 17 до 34 тис. гривень. Матеріали скеровано в Любомльський районний суд.

Упродовж тижня на території району трапилось 3 дорожньо-транспортних пригод, з них 1 – з потерпілими. За тиждень працівники поліції виявили 8 фактів керування транспортними засобами напідпитку (з початку року 42). За цей же період працівники груп реагування патрульної поліції виявили 127 порушень ПДР (з початку року 1322). Також, поліцейські зафіксували 15 випадків перебування осіб, у громадських місцях напідпитку, в 11 випадках виявлено громадян, які палили у заборонених місцях, у 4 — порушення правил дозвільної системи та 8 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб.