Інформує поліція: трапилося цими днями

Минулої п’ятниці до відділу поліції надійшло повідомлення про те, що близько десятої вечора у лісі поблизу села Черемошна Воля виявлено труп 75-річного місцевого жителя, одяг якого був обгорілий.

Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події встановила, що чоловік, який проживав сам у будинку, опівдні власною підводою поїхав до західної околиці села в урочище «Булавиха», де на ділянці, що межує із лісовим масивом став палити суху траву, аби влітку без перешкод заготовити сіно для свого коня. Втім, вогонь став поширюватися в невеличкий низок, порослий кущами чагарників та молодих беріз. Щоб вогонь не перекинувся далі на лісовий масив, чоловік гіллякою із дерева став збивати полум’я, однак через сильну задимленість та загазованість чадним газом впав на землю та залишився в місці пожежі.

Ввечері, коли кінь чоловіка самостійно повернувся без господаря додому, родичі, запідозривши недобре, почали його шукати і виявили мертвим з обгорілим одягом на спині та штанах. На момент огляду місця події, пожежа була ліквідована, слідів, що могли свідчити про ознаки насильницької смерті не виявлено. Труп доставлено в патологоанатомічне відділення Любомльської лікарні. Відомості про подію внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 270 КК України. Триває досудове слідство.

Загалом, протягом минулого тижня у період з 23 по 30 березня до Любомльського відділу поліції надійшло 133 звернення громадян. З них 76 розглянуто відповідно до Закону «Про звернення громадян» та по 12 фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень — 2 крадіжки, 1 шахрайство, 4 факти підробки документів, по одному злочину проти довкілля та проти громадської безпеки.

За минулий тиждень було виявлено 9 фактів керування транспортними засобами напідпитку (з початку року 44). Протягом тижня працівники груп реагування патрульної поліції виявили 78 порушень Правил дорожнього руху (з початку року 1482).

Також, поліцейські зафіксували 8 випадків перебування осіб у громадських місцях напідпитку, у 9 випадках виявлено громадян, які палили тютюнові вироби у заборонених місцях. Також виявлено 2 порушень правил дозвільної системи та 7 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб.

Окрім того поліцейські перевірили за місцем проживання 127 з 215 осіб, які повернулися з країн ЄС та надали добровільну згоду на самоізоляцію протягом наступних 14 днів. Зокрема, під час таких заходів, до громадян доводилась інформація щодо необхідності перебування за місцем проживання, задля власної безпеки та безпеки оточуючих, порядку дій у разі погіршення стану здоров’я, а також наголошено про відповідальність за порушення правил карантину. Окремо, були перевірені заклади торгівлі на предмет дотримання встановлених карантином обмежень. Порушень не виявлено.