У Любомльському районі на озері піймали браконьєра

У період з 23 по 30 березня державні інспектори Волинського рибпатруля зафіксували 18 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

За тиждень склали три протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та шість – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення). Про це повідомляють у Волинському рибоохоронному патрулі.

Оформили 9 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період на порушників наклали 136 гривень штрафів, решту буде накладено судами, куди скеровано матеріали. Збитки, завдані рибному господарству, склали 2,4 тисячі гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили шість кілограмів водних біоресурсів. Також вилучено сім заборонених знарядь лову та ще 90 – за актами безхазяйного майна», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

28 березня під час обстеження водойм Любомльського району рибпатрульні викрили факт грубого порушення правил рибальства. Інцидент стався на озері Мошне, поблизу с. Крушинець. Порушник за допомогою забороненого знаряддя – дерев’яного «ятера» здійснював вилов раків. Завдяки оперативним діям працівників рибпатруля порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На особу оформили протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучили.