Вони теж на передовій

Сьогодні поряд із медиками, правоохоронцями, рятувальниками, представниками інших структур у боротьбі із поширенням коронавірусу задіяні й фахівці районного управління Держпродспоживслужби. Основні їхні дії у цьому напрямку — профілактичні. Що було зроблено з початку карантину, розповідає керівник згаданої установи Микола ВАВРИШ.

— Роботи вистачає, і зводиться вона переважно до дезінфекції приміщень і площ. Наприклад, вже тричі наші спеціалісти обробляли міський ринок, дезінфікували й адміністративне приміщення міськради, рекреаційні зони у лісах (див. фото — ред.). Кілька днів тому працювали на митниці: там обробляли адмінприміщення, прилеглу територію,  де нещодавно перебували люди, які масово поверталися із Польщі, Німеччини, інших західних країн. Найближчим часом ще раз проведемо дезінфекцію на ринку, де мають відкрити два м’ясних магазини, в адмінприміщенні райради, а також у приміщенні Вишнівської ОТГ — нещодавно з таким проханням до нас звернулося керівництво громади.

 

Співрозмовник каже, що загалом оброблено приміщень і територій загальною площею 11 тисяч квадратних метрів — це приблизно як два футбольних поля. Серед районних управлінь це найбільший показник в області.

— Деззасобів у нас достатньо, — продовжує Микола Вавриш. —  Окремі ОТГ, як-от Рівненська та Любомльська вже замовили їх для обробки доріг і  потенційно людних місць. До слова,  ми можемо проводити дезінфекцію не тільки в установах та організаціях, а й на дому — така послуга передбачена. Вартість — 1,70 грн. за квадратний метр площі».

Наостанок фахівець радить суворо дотримуватися умов карантину, адже це одне із головних шляхів запобігання поширенню інфекції.