Любомльське ТМО отримало ліки, захисні засоби та медичні вироби для боротьби з COVID-19

Допомога, яку отримав заклад від обласної клінічної лікарні – вкрай необхідна. Це – перша партія ліків, захисних засобів та виробів медичного призначення для убезпечення від інфікування лікарів та надання допомоги хворим на коронавірус.

Як розповів виконувач обов’язків головного лікаря обллікарні Олександр Дудар, будуть і інші постачання подібного вантажу. Усе залежить від закупок, а з цим проблема, бо на ринку не завжди є все те, що потрібно сьогодні в період пандемії.

Народний депутат від нашого виборчого округу Ігор Гузь особисто був присутній під час підготовки вантажу до відправлення, а вже у Любомлі його помічник Ігор Торба допоміг доставити усе необхідне за місцем призначення.

Серед привезеного – ендотрахіальні трубки для апаратів штучної вентиляції легень, оглядові рукавички, халати, бахіли, комбінезони, мило, дезрозчини, медикаменти тощо.

За словами генерального директора ТМО Володимира Дибеля, вантаж буде розподілено між відділеннями, в яких лікуватимуть хворих на COVID-19.

Сьогодні ТМО у Любомлі може прийняти 145 пацієнтів з коронавірусом. Наразі триває збір коштів для придбання сучасного апарату штучної вентиляції легень. Як зазначив Володимир Дибель, на сьогодні вже зібрали близько 40 відсотків потрібної суми.

«Тішить, що до цієї справи долучаються, як представники бізнесу, та окремі установи, так і прості громадяни. Пообіцяли підтримку   й об’єднані територіальні громади», – зазначив він.