Наприкінці минулого тижня в районі сталося шість пожеж

Попри численні заклики не палити сухої трави і нагадування, про відповідальність, а також, що подібні дії шкодять довкіллю, людям і можуть навіть забрати людські життя, палії не вгамовуються — останні кілька днів на Любомльщині знову виявилися «вогняними» і додали клопотів рятувальникам ДПРЧ-10 м. Любомль та ДПРП-24 с. Старовойтове

Так, обідньої пори у п’ятницю виникла пожежа посуші та чагарників на площі 4,5 га поблизу с. Рівне.  За кілька годин така ж пожежа виникла на площі 0,2 га в м. Любомль вул. 1-го Травня.

У суботу близько 18.00 год. виникла пожежа посуші та чагарників на площі 1 га в с. Бережці. Горіло біля цього села і наступного дня майже на такій самій площі

Окрім того, двічі рятувальники ДПРЧ-10 м. Любомль виїжджали на загоряння сажі в димарях на обійстях у районному центрі по вул. Незалежності та Володимирській.

Одразу дві пожежі трапилося минулої ночі. Зокрема, в Олеську горіла господарча споруда. На місце події виїжджали рятувальники ДПРЧ-10 м Любомль та МПО Штунь.  Вогонь знищив споруду розміром 6х2 м. Ймовірна причина пожежі — необережне поводження з вогнем власниці.

А під ранок виникла пожежа житлового будинку в селі Крушинець. На приборкання вогню місце події виїжджали рятувальники ДПРЧ-10 м Любомль та МПО Головне.  Внаслідок пожежі знищено 90% будинку та виявлено обвуглене тіло. Причина загоряння встановлюється.