Скільки заробили і що мають

Першого квітня повинна була закінчитися кампанія декларування доходів і статків держслужбовцями, депутатами та іншими категоріями посадовців за 2019 рік. У зв’язку із ситуацією в державі Верховна Рада вирішила продовжити терміни подачі річної декларації про майновий стан і доходи до 1 липня 2020 року. Проте частина посадовців, не дивлячись на зміни, подали декларації до кінця березня.

Нагадаємо, що ця інформація знаходиться у відкритому доступі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Ми з’ясували, якими були заробітки керівництва району та органів місцевого самоврядування.

Зокрема, у вільному доступі вже є декларації голів ОТГ: Головненської — Миколи Демедюка, Рівненського — Володимира Крижука, Вишнівського — Віктора Сущика. Також вже можна ознайомитися  із доходами і майном заступників Любомльського міського (Олег Зламанюк) і Рівненського сільського голів (Олена Пасаман).

Свої статки оприлюднили й окремі керівники районного рівня: перший заступник голови РДА Олександр Герасимчук, заступник голови райради Ганна Сачук і керуючий справами цього самоврядного органу Олексій Хом’як.

Інші керівники та заступники, користуючись продовженням  терміну подачі, на момент підготовки матеріалу ще не оприлюднили декларацій.

Детально про доходи і майновий стан керівників району та об’єднаних територіальних громад можна прочитати у сьогоднішньому номері газети «Наше життя».