Перевірили, чи Любомльська лікарня готова до прийому хворих на COVID-19

Роботу місцевих штабів з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції, проінспектувала заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак у Любомльському районі та містах Володимир-Волинський та Нововолинськ.

11 квітня в рамках робочої поїздки посадовиця відвідала Любомльське територіальне медичне об’єднання – лікарня (одна із 8-ми), визначена для прийому «першої хвилі» хворих на COVID-19. Про це повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Як повідомили у медзакладі, для госпіталізації наявне усе потрібне, в інфекційному відділені нараховується 20 ліжкомісць, також підготовлені бокси для ізоляції.

Також Тетяна Щербак зустрілася із керівником Любомльського районного штабу Олександром Герасимчуком, аби поспілкуватися щодо додаткових обмежувальних заходів, які діють цими вихідними в області. Так, керівник штабу запевнив, що з усіма керівниками ОТГ району та представниками бізнесу провели відповідну роботу, аби максимально донести інформацію про важливість дотримання карантину. До слова, у центрі міста Любомль людей таки не було.