Справи судові

  • Ламав синочок — заплатить матуся

Любомльський районний суд розглянув протокол поліції про притягнення до адміністративної відповідальності матері підлітка, який поламав тую у міському парку в лютому цього року.

Винність матері в ухиленні від виконання своїх обов’язків по вихованню сина повністю стверджена її поясненнями в суді та матеріалами справи. Жінку суд визнав винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.3 ст.184 КУпАП і наклав на неї стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

  • За 5 тисяч пачок — 170 гривень

Також районний суд розглянув протокол Головного обласного управління ДФС про притягнення до адміністративної відповідальності жінку, яка незаконно перевозила тютюнові вироби.

Нагадаємо, 11 березня близько 23.00 год. поліцейські під час патрулювання міста по вулиці Завальській за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Audi» A6 під керуванням 38-річної місцевої жительки і під час огляду в салоні виявили коробки, у яких було 5 тисяч пачок білоруських цигарок без акцизних марок.

На розгляд справи жінка не з`явилася, хоча про дату та місце розгляду була належним чином повідомлена. Заяв чи клопотань щодо змісту протоколу та процедури його розгляду не подала.

Суд визнав жінку винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1772 КУпАП, і наклав на неї стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 гривень з конфіскацією в дохід держави 5000 пачок тютюнових виробів.