Стало відомо коли поховають полеглого на Сході героя

Уродженець міста Любомль лейтенант Андрій Шинкарук загинув 20 квітня 2020 року в результаті ворожого обстрілу. Про подробиці смерті командира розповіли у пресслужбі 28 ОМБр.
«Противник відкрив обстріл по наших позиціях поблизу Мар’їнки із протитанкового гранатомета. Андрій переміщався, перевіряв свої позиції, коли неподалік від нього впав снаряд. Осколками йому посікло праву сторону. Там множинні осколкові поранення. Їх дуже багато було, вони виявилися несумісні з життям. Андрій Шинкарук загинув на місці», – повідомила пресофіцер 28 ОМБр Аліна Демченко.
Ще двоє військовослужбовців під час того обстрілу отримали поранення.
Андрій Шинкарук народився 16 липня 1991 року у Любомлі Волинської області. На війні – з 2014 року, захищати Україну починав у складі 1 ОМПБ «Волинь». Після того навчання в Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного за спеціалізацією «Управління діями підрозділів механізованих військ».

Після випуску, з червня 2019 року, молодий офіцер служив у складі 28 ОМБр на посаді командира механізованого взводу.
«Він вивчився на офіцера і прийшов до нас командиром взводу. Планував пов’язати своє життя з армією. Особовий склад, його підлеглі говорять, що Андрій був хорошим командиром, чув, розумів людей. Дуже тепло про нього відгукуються. Він користувався авторитетом серед військовослужбовців», – кажуть у бригаді.
У бригаді обіцяють: про загиблого побратима не забудуть, а за його смерть – помстяться.
Поховають його у рідному місті – попередньо, 23 квітня. Поки тіло загиблого ще не передали на батьківщину.
Полеглому воїнові було 28 років. Він не встиг створити сім’ю.