Інформує поліція: трапилося цими днями

У період з 13 по 21 квітня до Любомльського відділу поліції надійшло 117 звернень громадян. З них 68 розглянуто відповідно до Закону «Про звернення громадян» та по 12 фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень — 6 крадіжок, по одному факту шахрайства, підробки документів, зберігання наркотиків, незаконного поводження зі зброєю та несплати аліментів.

Так, 17 квітня до відділу поліції надійшла заява від жителя м. Любомль, про те, що у період часу з 15 по 17 квітня з його будинку заявника, пошкодивши віконну шибу, вкрали особисті речі та 3 тисячі гривень. Оперативники встановили, що крадіжку скоїв раніше судимий 49-річний ковельчанин. Крім цього встановлено його причетність до інших злочинів на території міста. Зокрема, 15 квітня 15 до відділу поліції надійшла заява про те, що з магазину «Київстар» викрали планшет марки «Леново», який знаходився біля стола на стенді для продажу товарів. Під час проведення оперативних заходів було зібрано відповідну доказову базу про скоєння цього злочину згаданим вище громадянином. Також, під час проведення особистого огляду у кишені штанів, оперативники виявили коробку від сірників, всередині якої зберігався згорток фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору, ззовні схожою на амфетамін. Відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів передбачених ч. 3 ст. 185 КК України, ч. 1 ст. 185 КК України та ч.1 ст. 309 КК України. Проводиться досудове слідство.

Упродовж тижня на дорогах району трапилась 2 дорожньо-транспортних пригоди без потерпілих. За цей же період поліцейські виявили 1 факт керування транспортним засобом напідпитку (з початку року 53 ).

Протягом тижня працівники груп реагування патрульної поліції виявили 72 порушення Правил дорожнього руху (з початку року 1736).

Також поліцейські зафіксували 16 випадків перебування осіб, у громадських місцях напідпитку, у 9 випадках виявлено громадян, які палили тютюнові вироби у заборонених місцях та 17 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб. Також задокументовано 9 випадків вчинення насильства в сім’ї.

В рамках профілактики поширення коронавірусу станом на 21 квітня року поліцейські перевірили за місцем проживання усіх 409 жителів району, які повернулися з країн ЄС та надали добровільно погодилися на самоізоляцію протягом наступних 14 днів, з них у 270 осіб термін самоізоляції завершився. Зокрема, під час таких заходів, до громадян доводилась інформація щодо необхідності перебування за місцем проживання, задля власної безпеки та безпеки оточуючих, порядку дій у разі погіршення стану здоров’я, а також наголошено про відповідальність за порушення правил карантину.