Відсьогодні заборонили відвідувати кладовища

Рішення про заборону відвідування кладовищ на період до 12 травня було прийнято районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою забезпечення максимальної безпеки людей під час проведення релігійних заходів у період карантину, а саме в поминальні дні (суботи та неділі).
Воно вступає в дію відсьогодні з 13.00 год.

Виняток становлять випадки поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил (участі не більше ніж 10 осіб і забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри).

Також комісією схвалено ряд доручень головам об’єднаних територіальних громад, сільських рад району:
– забезпечити виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID -19 на території Любомльського району від 22 квітня 2020 року № 5 «Про обмеження доступу громадян для відвідування кладовищ у поминальні дні».
–  провести відповідну роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів щодо обмеження доступу для відвідування кладовищ у поминальні дні до 12 травня 2020 року;
– у разі виявлення порушень на підпорядкованих територіях, забезпечити термінове інформування керівництва райдержадміністрації та Любомльського відділу поліції ГУ Національної поліції у Волинській області.

«Прошу усіх з  порозуміння віднестись до виконання обмежувальних заходів. Від відповідальності кожного з нас залежить, як скоро закінчиться карантин і ми всі зможемо повернутися до звичного ритму життя. Зустрічатися один із одним, дотримуватися звичаїв і віддавати шану померлим»,- звернувся до жителів Любомльщини голова  райдержадміністрації Ігор Оксенчук.