В Рівненській ОТГ виступили проти вирізання лісу

«Чому масово вирізається ліс і хто в цьому винен?» – пробували вияснити в керівництва Прибузького лісгоспу жителі Рівненської ОТГ. На зустріч із лісівниками, яка відбулася сьогодні, 27 квітня на території Гущанського лісництва прибули делегації із кожного старостинського округу громади, а також голова Володимир Крижук та депутат обласної ради Юрій Гупало.

Відповідь директора лісгоспу Володимира Корецького про те, що рубки відбуваються згідно плану та відповідно із належними документами у присутніх викликала сумніви. Активісти почали наводити окремі факти, що могли свідчити про зворотнє. Нагадали лісівникам і про зупинені без документів лісовози, і про зрізані «хворі» сосни, які згодом перетворилися на дуби, і про нещодавні пожежі із осередками займання посеред лісових масивів та інші подібні казуси. «Не було такого, – продовжували стояти на своєму працівники лісової галузі, – нема доказів».

Щоб перейти від загальних звинувачень до конкретних дій депутат Юрій Гупало запропонував підготувати відповідне звернення з чіткими пропозиціями, яке він озвучить на найближчій сесії обласної ради.

Перед тим як підписати документ місцеві жителі наполягали, щоб в ньому, серед іншого, обов’язково включити питання заборони руху перевантаженого транспорту по дорогах місцевого значення.