Виділили кошти на головні потреби

Одним із ключових питань чергової сесії Любомльської міської ради було внесення змін до кошторису громади.

Зокрема, з бюджету розвитку за рахунок коштів, що надійшли від продажу землі було виділено 148,3 тис. грн. на капітальний ремонт будинку культури у Куснищах.

Окрім того, депутати розподілили 2,34 млн. грн. коштів від продажу майна. Найбільше з цієї суми — 705 тис. грн. — спрямували на капітальний ремонт вул. Шевченка.

202 тисячі було виділено  на капремонт вже згаданого СБК у Куснищах, 350 і 200 тисяч — на реконструкцію вуличного освітлення відповідно у Запільському і Підгородненському старостинських округах, 350 тисяч — на капітальний ремонт однієї із вулиць у с. Скиби, 300 тисяч — на корегування генплану міста, 200 тисяч — на придбання апарату штучної вентиляції легень у ТМО.

Щодо змін у загальному фонді бюджету, то вирішено було понад 70 тисяч гривень з резервного фонду спрямувати на придбання в рамках програми запобігання надзвичайним ситуаціям палива на гасіння полігону твердих побутових відходів. Крім того, з інших видатків було знято 30 тисяч гривень і спрямовано на реалізацію місцевої програми мобілізаційної підготовки.

Щодо інших тем, то депутати затвердили додаткові угоди до договору оренди з ТзОВ «Любомль-ринок», перелік об’єктів комунальної власності міської ради, що підлягають приватизації у 2020 році, внесли зміни окремих програм. Також були розглянуті організаційні, майнові, земельні та інші питання.