Скільки піде на ремонт

На послуги з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення (ремонт дорожнього одягу та покриття) у всіх 16 районах Волині протягом півтора року витратять близько 43 мільйонів гривень.

Відкриті торги для пошуку підрядників оголосило державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області». Йдеться відразу про 16 тендерів на дорожні ремонти в кожному районі. Щодо Любомльщини, то йдеться про суму у майже 3,5 млн. грн.

Поточний дрібний ремонт включатиме планування узбіч, розробку ґрунту в котлованах, профілювання щебеневих, ґрунтових та покращених ґрунтових доріг, улаштування вирівнювальних шарів, ущільнення асфальтобетонного шару дорожнім катком, розлив в’яжучих матеріалів, ліквідацію вибоїн тощо

Усі роботи планують здійснювати до 31 грудня 2021 року. Також серед вимог до учасників торгів — наявність обладнання та матеріально-технічної бази, власного або орендованого асфальтобетонного заводу, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання, та досвіду виконання аналогічного договору.