На що витрачають гроші

Нині можна прослідкувати, на що громади витрачають кошти. Проведення тендерів відбувається на сайті публічних закупівель Prozorro, там і викладаються звіти про укладені договори. Отож, ми прослідкували, на що витрачали гроші громади та установи Любомльщини останнім часом.

  • Рівненська сільська рада закупила дерев’яну бесідку, яку, згідно із договором, мають доставити у село Гуща до 31 грудня 2020 року. Договір підписали із Державним підприємством «Любомльське лісове господарство». Вартість закупівлі – 51 тисяча гривень.
  • Відділ освіти Рівненської сільської ради придбав три проекційних обладнання. Вартість закупівлі — 116 970 гривень. Договір на постачання уклали з фізичною особою-підприємцем Ушарук Катериною Федорівною.
  • У Полапах відремонтують адмінприміщення. Ремонт зголосилося виконати ТОВ «ГРІНВЕСТБУД». Вартість робіт – 198,7 тисячі гривень. Термін виконання ремонту – до 31 грудня 2020 року.
  • Вишнівська громада закупила сім акумуляторних оприскувачів для дезінфекції. Оприскувачі об’ємом бака 16 літрів акумуляторні в кількості сім штук вартували громаді 7392 гривні. Вартість одного – 1056 гривень. Договір на постачання уклали з фізичною особою-підприємцем Гайко Т.В.
  • Закупили два комп’ютери для Любомльської лікарні. Договір на поставку уклали з ПП Ушарук Катерина Федорівна. Вартість двох комп’ютерів – 28,5 тисяч гривень (вартість одного 14,8 тисяч гривень, іншого – 13,7 тисяч гривень).Термін поставки товарів – до 31 грудня 2020 року.
  • Також виділили кошти для ремонтів дахів кількох шкіл на Любомльщині. У Любомлі на роботи з капітального ремонту даху ЗЗСО №3 спрямували 1,47 мільйона гривень.Виконає ремонтні роботи Товариство з обмеженою відповідальністю «СМ-РЕМБУД». Роботи з капітального ремонту даху Любомльського ЗЗСО №2 мають завершитися до 31 грудня 2020 року. Виконає роботи ФОП Мазуркевич Олександр Ярославович. Вартість робіт – 1,44 мільйона гривень.
  • У Гущі відремонтують частину покрівлі ліцею. Роботи мають завершитися до 30 червня 2020 року. Ремонтні роботи виконує Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельник».Вартість робіт — 1,38 мільйона гривень. А на ремонт покрівлі Заболоттівської ЗОШ виділили майже 658 тисяч гривень. Виконавець робіт — ФОП Гінчук Світлана Олександрівна. Роботи мають завершитися до 31 грудня 2021 року.
  • Визначилися з підрядником, який виконає ремонт дороги у селі Коцюри. На капітальний ремонт комунальної дороги по вулиці Шевченка витратять 1,42 мільйона гривень.Договір уклали з товариством з обмеженою відповідальністю «Ідея».Термін виконання робіт з 9 квітня до 31 грудня 2020 року.
  • Оголосили тендер на проведення капітального ремонту адміністративно-виробничого будинку митниці у селі Римачі. На капітальний ремонт планують витратити понад 3,8 мільйона гривень. Капітальний ремонт охоплює демонтаж дверей, вітражних коробок, демонтаж та укладання плитки, шпаклювання, фарбування, заміна дверей в гаражі та воріт, електромонтажні, сантехнічні роботи, перекриття даху, утеплення фасаду, вкладання бруківки тощо.