На Любомльщині затримали наркоторговців

У мешканців Любомля та Любомльського району провели оперативні закупівлі наркотиків та 11 санкціонованих судом обшуків в оселях.

Про це повідомляють на сторінці прокуратури Волинської області у фейсбуці.

Обшуки за процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури здійснили працівники поліції та УСБУ в області в межах розслідування кримінального провадження про злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин.

У ході слідчих дій затримали двох 38-річних волинян, у яких вилучили амфетамін, канабіс та готівкові кошти, одержані від незаконного промислу.

Пакунки, місткості та згортки із психотропами й особливо небезпечними наркотичними засобами, а також пристрої для куріння канабісу виявили та вилучили правоохоронці і в їхніх помешканнях.

В оселі ще одного фігуранта зафіксували факт незаконного зберігання вогнепальної зброї.

Тривають слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення двом затриманим про підозру у незаконному виготовленні, придбанні зберіганні з метою збуту й збуті психотропних речовин та особливо небезпечних наркотичних засобів (кримінальні правопорушення, передбачені ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України) та про обрання їм запобіжного заходу.

Правоохоронці перевіряють причетність також інших громадян до вчинення цих злочинів.