Конкурс місцевих ініціатив оголосили у Вишнівській ОТГ

Проводиться він у рамках відповідної місцевої програми. Прийом заявок на участь у конкурсі розпочався 18 травня і триватиме до 10 червня цього року включно. Про це йдеться на сайті громади.

Враховуючи карантинні обмеження, проектні заявки організатори просять надсилати на електронну адресу vyshniv.lbm@gmail.com. В темі листа слід обов’язково вказати «місцеві ініціативи».

Кошти Програми можуть бути використані на:

благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних майданчиків, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо);

покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення смітників, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо);

впровадження енергозберігаючих заходів;

підтримку та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді); інші суспільно-корисні соціальні проекти.

У сільраді повідомляють, що місцеві ініціативи фінансуються за рахунок сільського бюджету при дольовій участі учасників. Вартість реалізації однієї ініціативи не повинна перевищувати 50 тисяч гривень та бути меншою за 20 тис. грн. Обов’язкове співфінансування учасників у розмірі не менше 10% власним фінансовим внеском або внеском своїх партнерів від загальної вартості проекту однієї ініціативи. Цей внесок учасники можуть реалізувати також матеріалами чи роботами.

З вимогами, що пред’являються заявникам, формою заявки можна ознайомитися на сайті самоврядного органу. Детальна інформація за телефоном: 3-23-42.