У Любомльській громаді дозволили відновити роботу непродовольчих ринків

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любомльської міської ради, на якому розглядалось питання відновлення роботи непродовольчих ринків на території Любомльської міської ОТГ.

Засідання відбулося у середу, 20 травня. Про це повідомляють на сайті Любомльської громади.

В ході засідання прийняли рішення дозволити відновити роботу непродовольчих ринків на території Любомльської ОТГ (окрім торгівлі продуктами харчування на цих ринках), при умові дотримання протиепідемічних заходів безпеки, за принципом роботи агропродовольчих ринків та магазинів.

Відповідальність за створення умов та забезпечення дотримання вказаних вимог для можливості відкриття і функціонування ринку покладається виключно на керівника ринку.

Голова комісії, заступник міського голови по виконавчій роботі Микола Оніщук відмітив, що питання відновлення торгівлі непродовольчими товарами хвилювало підприємців уже давно. Неодноразово відбувались зустрічі місцевої влади та представників малого і середнього бізнесу. Міська влада з розумінням ставиться до важкої фінансової ситуації в якій опинились багато підприємців громади через тривалість карантину.

Влада на місцях не зацікавлена в банкрутстві та закритті підприємців, розуміючи, що від цього тільки втратить місцевий бюджет. Але слід чітко зазначити, що давати дозвіл на поновлення певних видів діяльності в період карантину без відповідних Постанов Кабінету Міністрів чи протоколів державної комісії з ТЕБ та НС буде незаконним зі сторони місцевої влади.

Секретар ради Антон Фурманюк зазначив, що ці зміни понизять градус соціальної напруги та дозволять через роботу непродовольчих ринків здійснювати повне торговельне обслуговування населення. Непродовольчі ринки працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів.

З повним текстом протоколу можна ознайомитися ТУТ.