На вулицях Любомля утворилися корки (відео)

Мешканці Любомля вже звиклися, що в літню пору щовихідних на центральній вулиці міста, якою йде автотраса в напрямку до Шацьких озер, утворюється тягнучка з автотранспорту. В цей час дорогу не можливо перейти пішоходам та досить важко пересікти місцевим автовласникам.

Минулої неділі подібний потік транспорту спостерігався й на інших вулицях Любомля, оскільки водії, намагаючись оминути тягнучку, шукали об’їзні дороги по всьому місту. А такого потоку транспорту, який спостерігався сьогодні в першій половині дня місцеві жителі не бачили взагалі. Постійна тягнучка та суцільні корки, починаючи з «варшавки» – до самого виїзду з міста, не тільки по Володимирській та Брестській, а й по решті прилеглих вулиць. Заблокованою для руху автотранспорту стала й вулиця 1 Травня, на яку «хитріші» водії звернули в надії обїхати тягнучку. Однак, на перехресті, де дві вулиці перетинаються, перевагу мають траспортні засоби, що рухаються по головній, тобто по Володимирській. Відтак, весь транспорт на 1 Травня залишився заблокований, а у пошуках «порятунку» нетерплячі водії розверталися, щоб повернутися на «Варшавку» чи шукати інші місця «прориву» по місту.

В такій ситуації любомльчани знову заговорили про будівництво об’їзної дороги, або ж регулювання потоку транспорту силами поліції.