Зроблене своїми руками — найкраще

Цей вислів кожен із нас пам’ятає ще з дитинства. Як виявилося, не втратив він актуальності й сьогодні, особливо, якщо врахувати нинішню вартість будь-якої роботи. Саме з цього й виходило керівництво Любомльської міської ради, коли взялися впорядковувати пришкільні території напередодні початку нового навчального року.

З грішми на придбання бруківки допоміг Фонд «Тільки разом» та народний депутат Ігор Гузь, ще частину співфінансування віднайшли за рахунок зекономлених коштів, які виділялися на облаштування навчальних закладів. З окремими будівельними матеріалами допомогли спонсори, а працівники міської ради взялися за вкладання бруківки. На допомогу їм прийшов і персонал районної гімназії ім. Наталії Ужвій. «Найтяжче було з демонтажем старого покриття, — розповідає заступник міського голови Микола Оніщук. – Кожен приносив з дому власний інструмент, за допомогою якого розбивали асфальт, вантажили та вивозили його. Решта робіт далася значно легше, хоча була не менш важливою. Адже від якісної основи буде залежати весь процес вимощування та подальша експлуатація бруківки».

— Ідея належала моєму заступнику Олегу Зламанюку, — ділиться міський голова Роман Ющук. — Він переконав усіх, що такий ремонт власними силами не тільки можливий, а й буде значно дешевший, ще й до різних термінів, пов’язаних із аукціонами, не буде прив’язаний. Обговоривши всі деталі, визначилися із фронтом робіт: поки що це територія на вході до гімназії та фронтальна площа ЗЗСО №2. Таким чином тільки на самих роботах ми економимо до півмільйона гривень. Слід зазначити, що це перший навчальний заклад, до облаштування якого приклали руки в буквальному розумінні слова працівники апарату міської ради. Подібний досвід набувався при ремонті Інклюзивно-ресурсного центру, який довелося відновлювати фактично «з нуля» після вивільнення приміщення Любомльською ЦРЛ. Тоді також у стислі терміни і за мінімальні кошти вдалося зробити сучасний ремонт силами працівників міськради та центру.