Вшанували захисників України

Сьогодні в Любомлі біля стели «Герої не вмирають» відбувся мітинг «На небі — біла янгольська дорога синів, що відірвались від землі », присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Нагадаємо, шість років тому під Іловайськом був розстріляний «зелений коридор», створений для виведення українських бійців із зони бойових дій. Тоді загинули сотні українських військовослужбовців, сотні поранено, і ще сотні осіб взяли в полон. До речі, дотепер невідомо достеменно остаточної кількості жертв цієї трагедії і немає покараних за цей злочин.

На мітинг у центрі Любомля зібралися волонтери, представники влади, адміністрації, духовенства, небайдужі люди, аби вшанувати загиблих.

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятної стели, а настоятель храму Архистратига Михаїла отець Віктор відправив панахиду за полеглими.

Події, що шість останніх років відбуваються на території нашої держави — це біль нашої великої сім’ї, яка зветься Україна. Про це потрібно говорити, бо коли не говорять — ніхто не знає. Кожен з нас повинен робити усе, для того, щоб більше подібні трагедії не повторювалися.

Про це у своїх виступах говорили: міський голова Роман Ющук, голова райради Микола Сушик, керівник апарату райдержадміністрації Євгенія Столярчук.

Роман Ющук

Микола Сушик

Євгенія Столярчук

У боротьбі з ворожими загарбниками Україна втрачатила багатьох своїх синів. Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам’яті, вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців.