Представники влади Любомльщини привітали підприємців

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого та середнього бізнесу.

Отож, вчора, 4 вересня, кращі представники бізнес-середовища  Любомльського краю  приймали вітання з нагоди професійного свята від голови райдержадміністрації Ігоря Оксенчука,голови районної ради Миколи Сушика, голови Любомльської районної організації промисловців і підприємців  Олександра Дзядука, Любомльської міської та Вишнівської сільської об’єднаних територіальних громад.
Голова районної державної адміністрації Ігор Оксенчук подякував   підприємцям Любомльського краю за терпіння, віру в завтрашній день та прагнення рухатися вперед і долати перешкоди, побажав міцного здоров’я, комерційного успіху, ділової ініціативи.
За вагомий внесок у сферу підприємницької діяльності району,високий професіоналізм та з нагоди Дня підприємця спільні подяки райдержадміністрації, районної ради та подарунки отримали:
-Таміла Киричук – головний бухгалтер ПП «Фолсаж»;
-Ігор Гурко,приватний  підприємець.
Також, спільні подяки та подарунки райдержадміністрації,районної ради, голови  ради Любомльської районної організації промисловців і підприємців отримали: приватні підприємці Аліна Савчина та Олександр Яворський м.Любомля, Василь Оверчук – майстер   по виготовленню бруківки ПП Бортник Оксани Петрівни; Володимир  Репитюк – завідувач господарством бази відпочинку «Машівський бір», – повідомляють на сайті Любомльської РДА.