Перемогла на Всеукраїнському турнірі з кросфіту

Сьогодні в тренажерному залі доступні всілякі тренувальні методики. Здавалося б, відшукати незвичайне, оригінальне — за межами можливого, але це не так. Кожен, хто займається у всіх напрямах спрямований до прогресу, силові види спорту не виняток. Визнання швидко набирає порівняно нова система кросфіт, яка також породжує енергійні обговорення серед фахівців, інструкторів, професійних атлетів, лікарів.

Спочатку вона проводилася для підготовки пожежних у США, але швидко здобула всесвітню популярність поза професією. Щороку проводиться величезна кількість турнірів та чемпіонатів світу. Тренування найбільш функціональні. Базові вправи, наприклад, ривки або біг, можна комбінувати, поєднуючи з веслуванням, спринтерськими забігами, роботою з вільними вагами.

У концепції кросфіту індивідуальний комплекс підбирається, ґрунтуючись на можливостях спортсмена та оснащенні фітнес-клубу. Перед початком потрібно розуміти, що це посилені заняття та для більшої частини вправ потрібно застосування складної техніки. Новачкові треба ґрунтовно організувати процес, неодмінно під наглядом лікаря та тренера. Грамотно розподілені навантаження — запорука відмінної фізичної форми та гарного здоров’я.

Система застосовується в багатьох дисциплінах, боксерами, борцями, плавцями, футболістами, та навіть деякими бодібілдерами. І це не дивно, оскільки цілісна фізична підготовленість необхідна всім. Займаються кросфітом і звичайні люди. Масштабність дає змогу підібрати заняття для кожного.

Майже рік тому у Любомлі програму кросфіту розпочала застосовувати під час тренувань із відвідувачами спортзалу тренер Анна Кухарук. Нині цим видом спорту у місті вже займається чимало охочих.

Наприкінці жовтня вихованка Анни Кухарук Анна Гелім стала учасницею Всеукраїнського турніру із кросфіту «CrossFit Banda» у віковій групі 14-17 років у Києві.

«Коли ми їхали на змагання, то не знали, які саме вправи Ані доведеться виконувати на змаганнях. Робили віджимання в стійці на руках, ходьба на руках, підтягування, перекидання сендбега (мішок із піском). Рівень змагань, як виявилося, досить високий. Близько 150 учасників взяли участь у турнірі. У першому комплексі Анна, для якої це взагалі перші змагання, закінчила свою вправу на 20 секунд раніше за суперниць. У півфіналі та фіналі моя вихованка свій комплекс виконувала на дві хвилини раніше за суперниць», — каже Анна Кухарук.

Вітаємо з перемогою та зичимо нових здобутків на спортивній ниві.