Нову асфальтну дорогу проклали від Смідина до Лукова

Велике дорожнє будівництво на Волині не оминуло цьогоріч і автошляху територіального значення Т-03-09 /Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – /Н-22/, – інформує служба автомобільних доріг у Волинській області. У 2020-му ремонтуємо ділянку між селами Смідин у Старовижівському районі та Луків на Турійщині.

Цей майже 11-кілометровий відрізок дороги, який дотепер мав чотири різних види дорожнього покриття – білощебеневе, чорнощебеневе, з бруківки та асфальтне, вже повністю вкрито шаром асфальтобетонної суміші. Аби швидше відновити цей відтинок шляху  дорожники працювали і в темну пору доби.

Незабаром тут з’явиться дорожня розмітка та нові дорожні знаки, а в межах населеного пункту Смідин – тротуари та лінії зовнішнього освітлення.

Роботи виконує ТОВ «ПБС».

Автодорога Т-03-09, протяжністю 151,3 км, пролягає територією Старовижівського, Турійського, Рожищенського, Ківерцівського та Луцького районів Волинської області.

У рамках поточного дрібного ремонту в 2020 році оновлюємо дорожнє покриття ще на понад 35 км цього територіального автошляху, у т.ч. більше ніж на 21 км – методом поверхневої обробки та ЛЕМС (захисний шар литої емульсійно-мінеральної суміші), що дозволить «продовжити життя» цій дорозі.