Корисні зустрічі

В рамках реалізації проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації» юрист ГО «Волинські перспективи»  Віктор Вальчук провів  зустрічі в об’єднаних територіальних громадах району.

Йшлося про налагодження ефективної взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми між органами місцевого самоврядування, суб’єктами взаємодії та громадськими організаціями, налагодження ефективного процесу виявлення, ідентифікації постраждалих осіб та надання їм реінтеграційної допомоги, проведення інформаційно-просвітницьких кампанії серед населення громад з проблеми торгівлі людьми для попередження цього злочину у майбутньому.

Захід організований за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Учасникам зустрічей присутнім були надані методичні матеріали для детального ознайомлення.