Нові перспективи спортивної майстерності

Вже декілька місяців, починаючи з 1 вересня нинішнього року, заняття із підростаючим поколінням спортсменів Любомльщини проводять тренери футбольного центру «Ковель-Волинь» на чолі із Романом Лисом (на фото). Ініціативу спортивних функціонерів із Ковеля підтримала місцева влада.

Наразі розробляються дієві механізми фінансової підтримки такої співпраці, оскільки будь-які заняття для дітей та їх участь у змаганнях, на переконання спортивних фахівців із Ковельщини, повинні бути безкоштовними. Поки що так воно і є, адже всі витрати на дорогу та забезпечення дітей спортінвентарем бере на себе клуб «Ковель-Волинь», який є одним із базових для головної футбольної команди області.

Тим часом, протягом цієї осені в Любомлі вже було проведено два дитячих турніри, співорганізаторами яких виступив саме футбольний центр із Ковеля. Одним із них став турнір на приз газети «Наше життя», який цьогоріч, хоча в дещо іншому форматі, але проводився вдесяте. Користуючись нагодою, ми поспілкувалися із Романом Лисом про його бачення розвитку футболу на Любомльщині.

Подробиці читайте у черговому номері «Нашого життя», який вийде у світ завтра, 25 листопада