Успіхи юних талантів

Задля збереження та збагачення національних традицій музичного мистецтва, виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді нещодавно дистанційно провели Всеукраїнський фестиваль мистецтв під назвою «На крилах гармонії».

Виступ учасників проводився в один тур у двох номінаціях: «Інструментальне мистецтво» і «Вокальне мистецтво» Конкурсантів оцінювали за низкою критеріїв, серед яких: складність репертуару аранжування твору, рівень виконавської майстерності, відповідність репертуару віковій категорії; сценічна культура виконання. Учасники виборювали право стати кращими у семи вікових категоріях.

Вихованка любомльського будинку дитячої творчості Владислава Савосюк (на фото), виконавши акапельно пісню «Ой, у вишневому саду», в номінації «Вокальне мистецтво» (юніори) стала лауреаткою першої премії. А її наставниця Світлана Купира, керівник вокального гуртка «Перлинка» отримала подяку за відмінну підготовку, активну участь та вагомий особистий внесок у розвиток музично-естетичного виховання молодого покоління.

 

Також у дистанційній формі відбувся обласний фестиваль юних гумористів під назвою «Гумор і сміх об’єднують всіх». Участь у заході взяли 250 учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Приємно, що серед його переможців і призерів є й представники Любомльщини. Зокрема, у номінації «Веселі усмішки» у першій віковій групі (10-12 років) перше  місце посів Андрій Влащук, учень Машівського НВК. Друге місце у Романа Сінькова, учня Бірківського ЗЗСО, третє місце — Володимир Пастернак, учень Полапівського ліцею. У другій віковій групі (13-15 років) третє місце посів Микола Миронюк, учень ЗОШ с. Гупали .

У номінації «Власні усмішки» у другій віковій групі (13-15 років) перше місце здобула Софія Оксентюк, учениця Бірківського ЗЗСО.

В номінації «Чарівний пензлик» у другій віковій групі (13-15 років) друге місце завоювала Анастасія Байлиєва, учениця Любомльського ЗЗСО № 2.

За активну участь в обласному фестивалі отримав грамоту управління освіти і науки облдержадміністрації Дмитро Семерей, учень Любомльського професійного ліцею.

х х х

За підсумками Всеукраїнського відбіркового туру XХІ дитячо-юнацького фестивалю патріотичної творчості «Сурми звитяги», що проходив у Львові, в номінації «Авторська поезія і проза» в старшій віковій категорії третє місце здобула Анастасія Шалапута (на фото), вихованка зразкової театральної студії «Шанс» любомльського будинку дитячої творчості (керівник Марія Козачук).

Анна СКЛЯНЧУК, студентка факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки.