Любомльські депутати обрали двох секретарів, п’ять старост і п’ять голів комісій

На порядку денному сьогоднішньої першої сесії депутатів Любомльської міської ради VIII скликання планувалося розглянути 21 питання. Більшість із них стосувалося формування апарату ради, затвердження її структури, впорядкування фінансових питань, пов’язаних із оплатою праці, формування постійних комісій та виконавчого комітету.

На початку роботи прозвучала пропозиція обмежитится обранням секретаря та заступників, решту питань перенести на друге пленарне засідання. Така ідея не знайшла підтримки у більшості депутатів, тому по регламенту довелося працювати більше чотирьох годин з півгодинною перервою.

В першій частині засідання депутати обрали секретаря ради. Ним став Антон Фурманюк, який обіймав цю посаду в попередньому скликанні. З такою ж перевагою в один необхідний для більшості голос були обрані заступники міського голови Микола Оніщук та Олег Зламанюк. Чимало питань виникло до Ігоря Торби, кандидатуру якого міський голова Роман Ющук запропонував на посаду керуючого справами ради-секретаря виконкому. Однак суттєво заперечити щодо його призначення депутати не змогли.

Здавалося, опозиція, яка вже чітко окреслилася на першому пленарному засідання готова була відігратися на заробітних платах керівництва, але й цього не вийшло. Пропозиція щодо зняття премій та різних доплат також не отримала більшості голосів.

Відтак, деякі депутати почали потихеньку покидати сесію. Натомість слово взяли претенденти на посаду старост. Їх кандидатури запропонував міський голова. Після нетривалого знайомства-обговорення всі пятеро знайшли підтримку більшості депутатського корпусу. Старостами були затверджені: Володимир Лонюк (Бірківський с.о.), Петро Куран (Куснищанський с.о.) Ольга Фізик (Запільський с.о.), Віктор Мишак (Підгородненський с.о.), Любов Карпук (Почапівський с.о.).

Також з числа депутатів були сформовані п’ять постійних комісій та обрані їх голови.

(детальніше про хід сесії читайте у найближчому номері «Нашого життя» який вийде у світ у середу, 2 грудня).

Ігор Торба

 

Володимир Лонюк

 

Петро Куран

 

Віктор Мишак

 

Любов Карпук

 

Ольга Фізик