У Ковельській райраді Любомльщина має шістьох представників

Сьогодні відбулося перше засідання сесії новообраної ради об’єднаного Ковельського району.

Відкрила його голова територіальної виборчої комісії Марія Філончук, яка привітала новообраних депутатів та вручила їм посвідчення. Загалом обрано 42 депутати. Щодо нашого краю, то інтереси його виборців представлятимуть: Ігор Оксенчук («Слуга народу»), Ганна Сачук («Батьківщина»), Ігор Торба та Володимир Захарко (обидва — «За майбутнє»), Сергій Духницький та  Микола Сушик (обидва — «Свобода»).

Слова привітань учасникам сесії адресували голова Ковельської райради попереднього скликання, а нині депутат Андрій Броїло

та перший  заступник голови облради Юрій Поліщук.

Опісля було обрано тимчасову президію та лічильну комісію з виборів голови ради та його заступника.

На посаду голови єдиним, чию кандидатуру було запропоновано, став представник від партії «За майбутнє» В’ячеслав Шворак. У підсумку його підтримали 35 обранців, з 40, які взяли участь у таємному голосуванні.

Новообраний голова одразу ж склав присягу, також йому було присвоєно сьомий ранг посадової особи місцевого самоврядування. По тому депутати підтримали пропозицію очільника ради щодо затвердження чисельності  апарату ради та його структури, у якій, зокрема, передбачено посади не одного заступника, як раніше, а двох.

Врешті дійшла черга до виборів заступників голови. Першою на розгляд обранців В’ячеслав Шворак подав кандидатуру Миколи Сушика. Втім, результат голосування виявився для нього невтішним: з 39 депутатів «за» проголосували лише 19. У підсумку розгляд питання щодо заступників голови вирішили перенести на наступну сесію.

На завершення було утворено постійні комісії ради за затверджено їх персональний склад.

Деталі читайте у найближчому номері газети «Наше життя», який вийде у світ у середу, 2 грудня