Дзюдоїсти Любомльщини успішно виступили на чемпіонаті Волині

Сімнадцять медалей привезли дзюдоїсти Любомльщини, вихованці тренерів Ніни Салухи, Олексія Чуня та Віталія Трофимовича, з відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ «Колос» серед юнаків та дівчат 2012-2013 років народження.

Позмагатися за нагороди до Луцька з’їхалися близько ста юних спортсменів з різних куточків Волині.

Приємно, що наші дзюдоїсти порадували гарним виступом, здобувши 6 золотих, 4 срібних і 7 бронзових нагород. Зокрема, треті місця у своїх категоріях посіли: Арсен Шидловський, Денис Булавка, Софія Матвійчук, Ангеліна Самойліч, Олена Склярук, Анна Шум, Єва Чечіль. Срібними призерами стали: Анна Боярчук, Соломія Оксентюк, Станіслав Широчук, Дмитро Чебиряк. Звання переможців завоювали: Владислав Трофимович, Максим Шрамко, Олександр Думало, Ярослав Солом’янюк, Оксана Замфір, Катерина Склярук.