Вилучили контрабанди на понад 500 тисяч

На митному посту «Ягодин»  Волинської митниці Держмитслужби при огляді автомобіля з гуманітарною допомогою виявили незадекларований товар на суму понад пів мільйони гривень.

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин»  Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль «МАН» під керуванням громадянина України. Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці у фейсбуці.

До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товари в якості гуманітарної допомоги.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено незадекларований товар, загальною вартістю  584 тис. гривень.

Таким чином, представник фірми відправника, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості.

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.