Незабаром весняний призов

З 1 квітня розпочнеться весняний призов, який триватиме протягом квітня-червня цього року. Про це йдеться у відповідному наказі Любомльського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 «Явці на призовну дільницю Любомльського району для призову на строкову вiйськову службу пiдлягають усi громадяни 2003 року народження,   яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни,    якi народились у 1994-2002 роках, у яких закінчилось право на відстрочку   від призову, або не призвані раніше на строкову вiйськову службу за різних  обставин», — йдеться у документі.

Усі, хто підлягає осінньому призову, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 45 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Хто їх не отримував, повинен прибути у центр комплектування (години роботи — 9.00-18.00) до 31 березня та мати при собi документи, якi засвiдчують особу (паспорт, посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Оповіщення та прибуття призовників — цю частину роботи доручено органам місцевого самоврядування. Разом з тим у центрі комплектування наголошують: громадяни, якi ухиляються вiд призову i не з’являються за повісткою, несуть вiдповiдальнiсть згідно з законодавством.