«Ягодин» хочуть збільшити на 9 гектарів

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад підготував подання до Верховної Ради України, у якому йдеться про розширення території міжнародного пункту пропуску «Ягодин» більш як на 9 гектарів шляхом її вилучення з постійного користування державного підприємства «Прибузьке лісове господарство».

Про це повідомляє «Перший» з посиланням на сторінку голова Волиньради у фейсбуці.

«Міжнародний пункт пропуску для автосполучення «Ягодин» давно потребує розширення території. Адже багатогодинні черги на кордоні виснажують і сповільнюють процес перетину, а зважаючи на постійне поглиблення міжнародних зв’язків із Польщею, питання стає все більш актуальним», – пояснив потребу у такому поданні Григорій Недопад.

«Сподіваюсь на розуміння та підтримку з боку ВРУ, адже дозвіл на припинення права постійного користування земельною ділянкою особливо цінних земель площею 9,2 га забезпечить вкрай необхідне розширення міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Ягодин», – додав він.

На його думку, це допоможе пожвавити рух і значно спростить життя волинянам, які здійснюють поїздки за кордон.

«Та й в цілому активізація і підвищення якості роботи міжнародного пункту пропуску необхідні для усієї області», – зазначив голова облради.