У Рівненській громаді провели профілактичний рейд

Найбільш ефективними заходами попередження дитячої бездоглядності та профілактики негативних проявів в дитячому середовищі є проведення профілактичних рейдів, інспектування та обстеження соціально-незахищених сімей.

Саме з метою проведення профілактичної роботи працівники  Рівненської сільської ради спільно з представниками освіти та поліцейським офіцером громади проведено рейд на території Гущанського старостинського округу, повідомляють на сайті самоврядного органу.  Рейд проведено з метою запобігання вчинення учнями навчального закладу правопорушень та недопущення негативних проявів поведінки, пропусків занять без поважних причин, залишення постійного місця проживання.

В ході роботи здійснено відвідування дітей за місцем проживання, проведено профілактичну роботу з батьками дітей щодо належного виконання ними своїх батьківських обов’язків, а саме обов’язковістю здобуття дитиною повної загальної середньої освіти. Окремих батьків попереджено про адміністративну відповідальність за невиконання батьківських обов’язків, передбачених статтею 184 КУпАП.