Серед кращих директорів є й наш представник

Завершився другий, регіональний ту всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Керівник закладу освіти». Про це інформують на сторінці ВІППО Волинь у фейсбуці.

Талановиті, активні керівники закладів загальної середньої освіти пройшли насичений, але нелегкий шлях конкурсних випробувань. Усі конкурсанти засвідчили високий рівень фахової підготовки, сучасне бачення ролі керівника в освітньому процесі, проявили мобільність та креативність, високу управлінську майстерність.

«Управлінський практикум» дав можливість продемонструвати теоретичні знання і практичні навички в прийнятті управлінських рішень. Під час «Фасилітаційної сесії» учасники конкурсу демонстрували готовність здійснювати фасилітацію проблемної теми, яка шляхом жеребкування визначалася напередодні окремо для кожного учасника. Форму роботи керівники обирали самостійно.

Розробка «Освітнього проекту» та визначення особливостей його реалізації, підготовка технологічної карти і презентація проходили у четвертий конкурсний день. Фахове журі відзначило чіткість і конкретність пропонованих учасниками проектів, послідовність їх етапів та реальність умов виконання.

Насамкінець усі керівники презентували високе вміння оперувати професійними знаннями, аргументувати власні рішення у конкурсному випробуванні «Управлінська задача».

Приємно повідомити, що у номінації «Керівник-аналітик» переміг директор Запільського ЗЗСО Ярослав Якимук.

Вітаємо!