Лікар Любомльського ТМО взяв участь у чемпіонаті України з футзалу серед медиків

У Києві нещодавно пройшов VIII Чемпіонат України з футзалу серед лікарів. Про  це повідомляє сайт Української футбольної асоціації медиків

12-13 березня спорткомплекси Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного та Київського національного торговельно-економічного університету стали свідками наймастабнішого лікарського консиліуму.

Лікарська збірна Волині

Понад 500 ескулапів усіх медичних спеціальностей з 17 регіонів України зібрались в столиці України, щоб позмагатися на футзальному паркеті.

21 лікарська команда була розподілена на 4 групи, причому у першому і другому кошику жеребкування були сіяні команди, з врахуванням досягнень минулого футзального лікарського турніру, що відбувся наприкінці 2019 року у Запоріжжі. Майже 1,5 роки лікарі чекали цієї зустрічі, пандемія не залишила жодного шансу провести такий турнір у 2020 році, та і на цей раз, нажаль, до останнього дня його проведення було під питанням. Проте футзально-лікарське свято відбулось і миті зустрічі на паркеті і поза ним ще довго зігріватимуть колег приємними спогадами.

Варто зауважити, що на цьому турнірі у складі збірної Волині брав участь лікар-хірург Любомльського ТМО Леонід Луць, а також Микола Абрамчук, який ще донедавна працював травматологом у цьому ж закладі, а нині працює в обласній лікарні. На груповому етапі волиняни з рахунком 3:1 переграли команду Кропивницького, виграли у Житомира і Миколаєва з однаковим рахунком 2:1, поступилися команді «Київ-2» 0:1 і з другого місця вийшли до чвертьфіналу золотої ліги.

На жаль, подолати опір запорізької команди вони не змогли, і програвши 0:1 вибули з турніру. Втім, і в такій ситуації є можна знайти позитив адже участь у подібних змагання — це безцінний досвід.

Переглянути матчі волинян на турнірі можна тут: