МОН рекомендувало продовжити канікули та навчатися дистанційно

Міністерство освіти і науки рекомендувало школам та університетам продовжити канікули та перевести учнів і студентів на дистанційне навчання.

Про це інформує Суспільне з посиланням на міністра освіти Сергія Шкарлета.

Він зазначив, що МОН радить продовжити за потреби канікули в школах і, у разі запровадження “жовтого” чи “помаранчевого” рівня небезпеки, “переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти”.

“Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби”, – відзначив міністр.

Шкарлет також нагадав, що студентам та школярам заборонено:

  • відвідувати заклади освіти, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

Окрім того, у регіонах, де встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки заборонено відвідувати заклади освіти, окрім дошкільних, спеціальних та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров’я оновило поділ на карантинні зони. За новим поділом у “помаранчевій” карантинній зоні опинилась Чернігівська область.
  • Станом на ранок 15 березня в Україні підтвердили 6792 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 326 дітей та 109 медпрацівників.
  • 13 березня МОЗ оновило розподіл на карантинні зони. У “червоній” зоні” опинилися чотири області, у “помаранчеву” включили Київ та ще дев’ять областей.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що користь вакцини від COVID-19 AstraZeneca перевищує негативні дані про неї.