Рівненська ОТГ – учасник двох міжнародних проєктів

Ще у 2019 році Рівненська сільська рада стала учасником міжнародного проєкту «Польсько-українське співробітництво для розвитку туризму та збереження культурної спадщини на території, охопленій торговою маркою Живописний Схід», який реалізовується за фінансової допомоги Європейського Союзу, – повідомляють на сайті громади.

 Проєктом передбачено встановлення покажчиків туристичного велосипедного маршруту, проведення велосипедного фестивалю на Гущанському озері, участь в заходах кожного із партнерів. Даний проєкт вже частково реалізований. У цьому році на співфінансування проєкту спрямовано 15 500 грн. з бюджету громади. Загальна вартість проєкту – 66 055,00 євро.

  Також кошти з місцевого бюджету у сумі 45 000 грн. спрямовано на співфінансування міжнародного проєкту «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області». В рамках якого було проведено освітню кампанію «Безпечний пішохід».

  Додатково передбачено проведення навчання для місцевої пожежної команди та придбання спеціального обладнання. Фінансування проєкту: гранд ЄС – 12000,00 євро та співфінансування з місцевого бюджету – 1200,00 євро.