Вишнівська ОТГ оголосила конкурс на заміщення вакантної посади

Вишнівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради

 Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, досвід роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2 років; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що регулюють розвиток у сфері сім’ї та дітей, служб у справах дітей. Знання правил організаційно-розпорядчої документації, правил ділового етикету, правил та норми охорони праці та протипожежного захисту; основні програми роботи на комп’ютері.

Документи, що подаються на конкурс: заява про участь у конкурсі; особова картка П-2ДС; Е-Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, як кандидата на посаду за попередній рік; копія паспорта; копія ідентифікаційного коду; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, вчене звання; копія трудової книжки; дві фотокартки розміром 4х6 см.

За додатковою інформацією звертатися до Вишнівської сільської ради, за адресою:с. Вишнів, вул. Незалежності, 80а, у відділ з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності, тел.: 32-3-42.