Зростають молоді господарі землі

Серед учнів Куснищанської школи переважають ті, хто обирає професію лісівника, бо її значимість пізнають у шкільному лісництві. Як і будь-які звички та навики, екологічну свідомість теж потрібно отримувати з дитинства, щоб у дорослому віці відчувати моральну відповідальність за збереження видової різноманітності планети.

Уже багато років поспіль гармонії з природою навчають учнів Куснищанської школи на заняттях зі шкільного лісництва. Його керівник Петро Антонюк завжди з ентузіазмом розповідає про природничі уроки, досягнення, плани і результати. І хоча у минулий і теперішній роки навчання вніс свої корективи карантин, оскільки дистанційно цим займатись важко і масові заходи проводити не можна було, то Петро Сергійович з вихованцями уже з нетерпінням чекають весняних погожих днів, щоб приступити до звичних занять на природі.

— Зараз проводимо акцію «Зустріч птахів», разом із вчителем трудового навчання Олександром Єлєсєєвим та учнями майстрували шпаківні для птахів та дуплянки для кажанів, — розповідає вчитель-лісівник. — Як стане тепліше, будемо їх вивішувати у лісі.

Заняття у шкільному лісництві справді стають успішними у профорієнтаційній роботі, адже за останні роки, як каже Петро Антонюк, багато учнів Куснищанської школи ставали студентами Шацького лісового коледжу, цей вибір для школи не раз був на другому місці серед вступників нашого краю.

Подробиці читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя»