Лісові подорожі

Нинішній час як ніколи вчить нас акцентувати увагу на стані свого здоров’я. А екологія, природа, ліс — перші помічники для його підтримки. Давно відомо, що ліс приносить неоціненну користь людині. Він найбільший виробник чистого, цілющого повітря, найкращий санітар атмосфери.

Ліс — це живий організм, саморегулююча система, співжиття дерев, трав, тварин, птахів, комах, грибів, мохів, мікроорганізмів, які впливають один на одного і взаємодіють між собою.  Чи не найцікавіші історії можна почути від жителів, котрі мешкають у лісистих краях. Ліс береже таємниці, таїть давню історію краю, ховає незвідані стежки своєї первозданної краси.

Давайте трішки зазирнемо хоча б у деякі з прекрасних куточків лісового краю Любомльщини. Для активних, допитливих і закоханих у природу місцеві лісові подорожі можуть стати незвичайним відкриттям, таким собі туристичним пізнавальним маршрутом. У цікавих, не схожих на інші, місцин є свої характерні народні назви, які утворилися з роками, за ними орієнтуються місцеві жителі та лісники.

Розповіді про цікаві місцини Любомльщини — «Погулянку», «Стави», «Бицькі Гори», «Їльник», озеро Мошне читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя»

Озеро Мошне

“Стави”

“Їльник”

“Погулянка”

“Бицькі гори”