Відбулася сесія Рівненської сільської ради

Відбулось пленарне засідання шостої позачергової сесії Рівненської сільської ради.

Засідання відбулося 29 березня. Про це повідомляють на сайті Рівненської громади.

На початку засідання виступив керівник ДП «Прибузьке ЛГ» Роман Колісник, який відповів на ряд запитань, що прозвучали від депутатів.

При розгляді питань порядку денного депутати одноголосно прийняли Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Рівненської сільської ради на 2021-2025 роки та внесли зміни до чинних Програм.

Також, у ході роботи сесії, депутати внесли зміни до бюджету Рівненської громади на 2021 рік. А саме спрямували кошти у сумі 32,04 тисячі гривень на придбання предметів та матеріалів для дошкільних навчальних закладів (30 тисяч) та Терцентру (2,045 тисячі).

Окрім того, відповідно до порядку денного прийнято рішення про ліквідацію Рівненської сільської виборчої комісії, затверджено Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку Рівненської сільської ради.

На завершення депутати прийняли звернення до Волинської обласної ради щодо скасування постанови обласної ради Трудящих Волинської області від 15.09.1946 року №35/599».

За результатами голосування усі рішення підтримали.